“Скіф” – це комплекс, призначенням якого є ретрансляція захищеного радіо- та відеосигналу для всіх видів безпілотних систем наземного, повітряного або надводного базування, обладнання якого з’єднує два або більше радіопередавачі, віддалених один від одного на великі відстані.

За принципом своєї роботи він може працювати досить тривалий час на висоті яка дозволить передати прямий та безперервний сигнал безпілотній платформі яка оснащена відповідною телеметрією та відеозв’язком.

Безпілотний літальний апарат “Скіф” на якому закріплено            модуль-ретранслятор з автономним живленням та набором антен, які дозволяють підвищити стійкість передачі зв’язку.

Тобто за логікою застосування спочатку підіймається                        дрон-ретранслятор, який можна тримати над собою на відповідній висоті та віддаленні зберігаючи управління а вже потім запускати БпЛА в місце його призначення. За допомогою розробок українських інженерів обладнаний найсучаснішими механізмами, та власноствореною акумуляторною батареєю, що забезпечує довготривале перебування в повітрі на різних висотах.

Таким чином за допомогою БпЛА “Скіф” з’являється можливість значно підвищити ефективність ведення бойових дій з метою ураження ворожих сил та засобів виключно на території противника.

До переваг комплексу “Скіф” відносяться такі характеристики:

– розмір                                                         1800х1500х             220 мм;

– максимальна висота                                 700 м.

-захищений корпус, виготовлений з міцного матеріалу, здатного витримувати несприятливі погодні умови

– акумуляторна батарея                              4S-3P 4500 mph;

– камера                                                       аналогова 1200 TVL

– максимальна швидкість підйому             3 м/с;

– робоча висота                                           500 м;

– максимальна злітна вага                          10 кг